SONUS P235

Physis teknolojisi ® ile zarif Pozitif tarzda bir kabinde en büyük organ sesi! Birden fazla kaynaktan gelen ses sayesinde, büyük bir yankı veren ortamın duvarlarının, tavanının ve zemininin birden fazla yansımasını simüle edebiliriz. Yeni 'Pipe-organ gerçek ses işleme' sistemi (6.1 kanal ve 9 hoparlör ile), yeni ve ilgi çekici bir ses deneyimi için sahneyi merkezde hissettiriyor.

Sonus P235, her biri yüzlerce ses seçebilen komple pedalboard ve 35 kayıt çekmecesine sahip iki manuel bir organdır.

Ahşap yüzeylerde mevcut olan Sonus P235, organistin 128 dahili bellek konumunda veya harici olarak USB bellek aracılığıyla sonsuz sayıda kombinasyon oluşturmasına ve saklamasına izin veren 8 organ stili (4 sabit ve 4 programlanabilir) ile donatılmıştır. Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekrandan kolayca erişilebilir. “Tracker Action” tarzı klavye, tuşların hareket hızını elde ederek dokunuşu doğru bir şekilde algılar, böylece bir "Tracker Touch" efekti, yani organizmanın "dokunuşu" ile her birinin geçici saldırısı arasındaki ilişkiyi hissetmeyi mümkün kılar sanal boru.

Boru organının ses üretiminde yer alan fiziksel fenomenleri yeniden üreten ödüllü ve patentli Physis® fiziksel modelleme teknolojisi ile geliştirilen Sonus P235, en yüksek doğruluklu, en otantik kilise organı sesini üretme yeteneğine sahiptir.

Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekran üzerinden kolayca erişilebilir, değiştirilebilir ve kaydedilebilir.

Sonus P235, Viscount tarafından geliştirilen ve RAR (Real Audio Rendering) adlı devrim niteliğinde yeni bir ses sistemi kullanıyor. Duvarları çoklu ses yansımalarını simüle edebilir, organizatörü merkez sahneye yansıtabilir ve onu oturma odalarından veya stüdyolarından bile unutulmaz bir ses deneyimine dahil edebilir.
Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?