SONUS 60

Physis teknolojisi ® ile en küçük 3 kılavuz konsolundaki en büyük organ sesi! Birden fazla kaynaktan gelen ses sayesinde, büyük bir yankı veren ortamın duvarlarının, tavanının ve zemininin birden fazla yansımasını simüle edebiliriz. Yeni 'Pipe-organ gerçek ses işleme' sistemi (8.1 kanal ve 13 hoparlör ile), yeni ve ilgi çekici bir ses deneyimi için sahneyi merkezde hissettiriyor.

SONUS 60, her biri yüzlerce organ ve orkestra sesi seçebilen, 32 no'lu pedal ve 55 kayıt sekmesine sahip üç manuel bir organdır.

Hem ahşap hem de laminat konsol kaplamalarında mevcut olan SONUS 60, organistin 128 dahili bellek konumunda veya harici olarak USB bellek aracılığıyla sonsuz sayıda kombinasyon oluşturmasına ve saklamasına izin veren 8 organ stiliyle (4 ön ayar ve 4 programlanabilir) birlikte gelir. . Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekrandan kolayca erişilebilir. “Tracker Action” tarzı klavye, tuşların hareket hızını elde ederek dokunuşu doğru bir şekilde algılar, böylece bir "Tracker Touch" efekti, yani organizmanın "dokunuşu" ile her birinin geçici saldırısı arasındaki ilişkiyi hissetmeyi mümkün kılar sanal boru.

Boru organının ses üretiminde yer alan fiziksel fenomenleri yeniden üreten ödüllü ve patentli Physis® fiziksel modelleme teknolojisi ile geliştirilen Sonus 60, en yüksek doğruluklu, en otantik kilise organı sesini üretme yeteneğine sahiptir.

Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekran üzerinden kolayca erişilebilir, değiştirilebilir ve kaydedilebilir.

SONUS 60, Viscount tarafından geliştirilen ve RAR (Real Audio Rendering) adlı devrim niteliğinde yeni bir ses sistemi kullanıyor. Duvarları çoklu ses yansımalarını simüle edebilir, organizatörü merkez aşamada yansıtabilir ve onları oturma odalarından veya stüdyolarından bile unutulmaz bir ses deneyimine dahil edebilir.
Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?