SONUS 50 DLX

Physis ses üretimi teknolojisinden başlayarak, RAR (Real Audio Rendering) adlı devrim niteliğinde bir sistem tasarladık. Güçlü gerçek zamanlı ses işleme algoritması, büyük bir yankılanan alanda gerçek bir boru organı tarafından üretilen akustik alanı büyük bir doğrulukla yeniden oluşturabilir. Etkisi oldukça şaşırtıcı. Ev televizyonunuza bir surround ses sistemi eklediğinizde elde edilen kadar önemli bir fark yaşayacaksınız.

SONUS 50Dlx, her biri yüzlerce organ ve orkestra sesi seçebilen 32 nota pedallı ve 38 kayıt sekmeli iki manuel organdır.

SONUS 50Dlx, organistin 128 dahili bellek konumunda veya harici olarak USB bellek aracılığıyla sonsuz sayıda kombinasyon oluşturmasına ve saklamasına izin veren 8 organ stiliyle (4 ön ayar ve 4 programlanabilir) birlikte gelir. Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekrandan kolayca erişilebilir. “Tracker Action” tarzı klavye, tuşların hareket hızını elde ederek dokunuşu doğru bir şekilde algılar, böylece bir "Tracker Touch" efekti, yani organizmanın "dokunuşu" ile her birinin geçici saldırısı arasındaki ilişkiyi hissetmeyi mümkün kılar sanal boru.

Boru organının ses üretimiyle ilgili fiziksel fenomenleri yeniden üreten ödüllü ve patentli Physis® fiziksel modelleme teknolojisi ile geliştirilen Sonus 50Dlx, en yüksek doğruluklu, en otantik kilise organı sesini üretme yeteneğine sahiptir.

Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekran üzerinden kolayca erişilebilir, değiştirilebilir ve kaydedilebilir.

SONUS 50Dlx, Viscount tarafından geliştirilen ve RAR (Real Audio Rendering) adlı devrim niteliğinde yeni bir ses sistemi kullanıyor. Duvarları çoklu ses yansımalarını simüle edebilir, organizatörü merkez aşamada yansıtabilir ve onları oturma odalarından veya stüdyolarından bile unutulmaz bir ses deneyimine dahil edebilir.
Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?