SONUS 40

Physis teknolojisi ® ile en küçük konsoldaki en büyük organ sesi! Birden fazla kaynaktan gelen ses sayesinde, büyük bir yankı veren ortamın duvarlarının, tavanının ve zemininin birden fazla yansımasını simüle edebiliriz. Yeni 'Pipe-organ gerçek ses işleme' sistemi (6.1 kanal ve 9 hoparlör ile), yeni ve ilgi çekici bir ses deneyimi için sahneyi merkezde hissettiriyor.

SONUS 40, her biri yüzlerce ses seçebilen komple pedalboard ve 34 kayıt sekmesine sahip iki manuel bir organdır.

Hem ahşap hem de laminat kaplamalarda mevcut olan SONUS 40, 8 dahili stille (4 sabit ve 4 programlanabilir) donatılmıştır. . Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekrandan kolayca erişilebilir. “Tracker Action” tarzı klavye, tuşların hareket hızını elde ederek dokunuşu doğru bir şekilde algılar, böylece bir "Tracker Touch" efekti, yani organizmanın "dokunuşu" ile her birinin geçici saldırısı arasındaki ilişkiyi hissetmeyi mümkün kılar sanal boru.

Boru organının ses üretiminde yer alan fiziksel fenomenleri yeniden üreten ödüllü ve patentli Physis® fiziksel modelleme teknolojisi ile geliştirilen Sonus 40, en yüksek doğruluklu, en otantik kilise organ sesini üretme yeteneğine sahiptir.

Parametre ayarlarına ön paneldeki grafik ekran üzerinden kolayca erişilebilir, değiştirilebilir ve kaydedilebilir.

SONUS 40, Viscount tarafından geliştirilen ve RAR (Real Audio Rendering) adlı devrim niteliğinde yeni bir ses sistemi kullanıyor. Duvarların çoklu ses yansımalarını simüle edebilir, organizatörleri merkez aşamada yansıtabilir ve onları oturma odalarından veya stüdyolarından bile unutulmaz bir ses deneyimine dahil edebilir.
Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?