Silent System – Sessizlik Düzeneği

SILENT SYSTEM

Sessizlik Düzeneği

PianoDisc Silent Sistemler her piyanoya kurulabilen bir sistemdir. Bu sistem ile Akustik Piyanonuzun kalitesinden kayıp yaşamazsınız. Ve çok kaliteli bir dijital piyanonun üstünde yeni bir sesini sizin ayarlayabileceğiniz, kayıt yapabileceğiniz ve bir çok özellik yanında Akustik Piyanonun tadından kalitesinden kayıp yaşamadan çalabileceğiniz bir piyanoya sahip olursunuz.

Evde Silent Sistem

 

QuietTime® MagicStar V5 – Nedir?

PianoDisc QuietTime kiti, hemen hemen her piyanoya kurulabilen eksiksiz bir Sessiz sistemdir. Sistem kurulduğunda, kullanıcı örneğin piyanoyu akşamları akşam saatlerinde sessiz hale getirebilir ve komşularına rahatsızlık vermeden kulaklıklarla yada isterse hoparlörlerle istediği ses düzeyine ayarlayarak çalabilir.

QuietTime Magic Star System, güvenilir ve uzun ömürlü sensör teknolojisi ile birlikte gelir. Sensör çubuğu Konsol veya Kuyruklu piyanonun tuşlarının altına yerleştirilir. Her bir tuşun hareketlerini ölçen ve bunları Genel MIDI verisine dönüştüren 88 anahtar sensörü vardır. Buna ek olarak, her QuietTime kiti sessiz bir ray ile birlikte gelir. Bu ray, tellere dokunmadan önce çekiçleri durdurması için Duvar yada Grand Piyanonun içine uygun yerine monte edilir. Tabii ki, durdurma çubuğu kolayca çıkarılabilir, böylece piyanonun normal şekilde çalınmasına izin verilir.

Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?