• Her şey Müzik

    https://www.herseymuzik.com/

QuietTime Silent- and MIDI Systems

QT-silent-system PianoDisc
SESSİZLİK SİSTEMLERİ
Tüm akustik piyanolara uygulanabilen sessizlik düzeneği. Bu sistemle AKUSTİK sesten kayıp vermeden Dijital gibi gece/gündüz her saatte piyano çalabilir, çalışabilirsiniz.

Piyanonun sesi harikadır ama bazen sessizlik istersiniz- örneğin geceleri geç saatlerde. Piyano öğretmeninizle ortamdan rahatsız olmaksızın bir düet çalın. QuietTime ile Sessiz Anların tadını çıkarın..

QuietTime susturucu ray

QuietTime susturucu ray ile kolay bir işlem ve işlevsellik garanti edildi. Bir kol çekerek, piyanoların çekiçleri ile telleri arasına sessiz ray girer. Enstrümanınız sessiz piyano , normal piyano veya eşlikli akustik bir piyano olarak çalınabilir.

QuietTime Sisteminin en büyük avantajı, orijinal satın alımdan yıllar sonra bile neredeyse piyanolara kurulabilmesidir. Sessiz sisteme sahip yeni bir piyano satın almak istiyorsanız QuietTime size marka, tasarım veya renk seçme konusunda tamamen özgür bırakıyor. QuietTime her piyanoyu çok yönlü yapar.

Burada sisteminizi kullanabilirsiniz:

Evde
Başkasını rahatsız bırakmadan gündüz ve gece herhangi bir sesle piyanonuzu çalın!

Kayıt stüdyosu ve ev kayıtları
Ev hi-fi sistemiyle müziğinizi kaydedin
Restoranlar, barlar ve oteller
Farklı odalardan konser sesini eşit olarak dağıtın.

Müzik okulları
Enstrümanınızı susturun ve kulaklıklarınızı kullanarak çalışınızı dinleyin. QuietTime ile bir düet çalabilir veya piyano öğretmeniniz de sizi dinleyebilir
Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Kuğu Müzik
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?