Player Systems

Player System PianoDisc
Piano Player Sistemler 
Kendi çalan Piyano Sistemleri. Akustik Piyanoları Iphone, Ipad, Bilgisayar gibi araçlarla kontrol ederek kendi çalar hale getirir. Görünmez Piyanistiniz çalar ve siz bu sistemle gerçek piyano dinlersiniz.
Ve PianoDisc için kaydedilen her kategoriden 4000’in üzerinde müzik içeren bir kütüphane ve bu kütüphane hala büyümekte.
Bugün, PianoDisc sistemler özel evlerde, otellerde, müzik okullarında, kayıt stüdyolarında ve diğer çoğunluğa açık alanlarda dinleyen herkese müziğin keyfini getirmekte.
Herkes Kabul eder ki, PianoDisc asırlardır üretilen en ilginç müzik ürünlerinden biri ve modern ev eğlencelerinde önemli bir bileşendir.

The Invisble Pianist – Görünmez Piyanist Kuğu Müzik’te sizi bekliyor. İster yen bir piyano alın, o piyanoya kuralım, isterseniz evinizde, otelinizde, işyerinizdeki piyanoya Player sistem kurulumu yapalım. Siz de Bach’tan Rock’a kadar canlı müziğin keyfini sürün.

iQ – Akıllı Piyano çalma Sistemi
IQ player sistemi, sizin seçtiğiniz bir müzik çalar tarafından kontrol edilir. IPod’u, netbook’u, bilgisayarınızı, Apple bilgisayarını veya kendi MP3 çalarınızı kullanarak iQ sistemini kontrol edebilirsiniz.

IQ, PianoDisc’in patentli SilentDrive teknolojisini kullanır. Piyanonuz, en düşük ses seviyelerinde bile, tam dinamik bir şekilde çalacaktır.. IQ ile PianoDisc’ten eksiksiz ve kapsamlı bir müzik kütüphanesi hizmetinizdedir. Sevimli parçaların tadını çıkarın – bunları internette hızlı ve kolay bir şekilde indirdikten hemen sonra. Ya da parçayı doğrudan bir CD’den veya özel PianoVideo DVD’lerimizden oynatın.

IQ oynatıcı sistemi görünmez. Piyanonuzun içinde neyin gizli olduğunu kimse göremez. Tüm teknik parçalar cihazın içinde gizlidir. En iyi şey: piyanonun nasıl çalıştırılacağına siz karar verirsiniz: ya bir iPod, seçtiğiniz bir MP3 çalar ya da Apple® iTunes®’sa sahip bir bilgisayar ile çalıştırabilirsiniz.


Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?