Fazioli
Steingraeber Phoenix Piyano

FAZIOLI

Bir mühendis ve müzisyen olan Paolo Fazioli tarafından kurulan Fazioli firması, 1981 yılından itibaren kuyruklu ve konser kuyruklu piyanoları üretmektedir. Her enstrüman, tek tek elle işlenen yüksek kalite materyaller ve teknolojiye sahiptir. İtalya'nın Venedik şehrine 1 saatlik uzaklıkta bulunan SACILE 'de kurulu Fazioli Fabrikasında Klasik Piyanolardan Özel Tasarım Piyanolara kadar çeşitli piyanolar az sayıda üretilir. Kuğu Müzik Fazioli Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için: Fazioli

Steingraeber & Söhne

Bir aile şirketi olan ve tarihi 1820’lere dayanan Steingraeber, 1906 yılından itibaren dünya çapında üne kavuşmuştur. Liszt ve Wagner'in Piyanosu olarak bilinir. Wagner'in kenti olan Almanya'nın Bayreuth kentinde kurulu fabrikada yılda 70 kadar Konsol - Duvar ve Kuyruklu - Grand Piyano üretilir. Franz Liszt'in ilk kullandığı Piyano Steingraeber House'da sergilenmektedir. Kuğu Müzik Steingraeber&Söhne Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Steingraeber&Söhne

August Förster

August Förster, adı her zaman kalite ile anılan, her biri bir özgün sanat eseri gibi ustalıkla tasarlanmış el yapımı piyanolar üretir. Özellikle Rusyada hala Konservatuvarlarda 100 yılı aşkın kullanılan August Förster Piyanoları mevcuttur. Kuğu Müzik August Förster Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için AUGUST FÖRSTER

Wilh. Steinberg

Palatino bir Amerikan markasıdır. AXL firması tarafından kendi kalitesi ile Çin / Shangai da üretilmektedir. Palatino markası piyano ve yaylı enstrüman üretiminde uzmandır. Palatino her yıl az sayıda yüksek kalitede piyano üretmektedir. Kuğu Müzik Palatino Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Wilh. Steinberg

Mason & Hamlin

Çin / Shanghai kökenli Marshal 1851'den beri yüksek kalitede piyano üretimi yapmaktadır. Marshal piyanolar ISO 9001:2000 sertifikalıdır. Tüketici seviyesinde onyıllarca kullanılacak piyanolardır. Kuğu Müzik Marshal Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için MASON&HAMLIN

Gary Pons

Kaliteli ve Lüks Piyano üreticisi Fransız Gary Pons, Plexi ve metal malzeme ile ses kalitesinden ödün vermeden görselliği öne çıkaran Lüks - Luxury sınıfta değerlendirilen piyanolar üretmektedir. Bu piyanolar kulak kadar göze de hitap etmektedir. Kuğu Müzik Gary Pons Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için GARY PONS

Palatino

Palatino bir Amerikan markasıdır. AXL firması tarafından kendi kalitesi ile Çin / Shangai da üretilmektedir. Palatino markası piyano ve yaylı enstrüman üretiminde uzmandır. Palatino her yıl az sayıda yüksek kalitede piyano üretmektedir. Kuğu Müzik Palatino Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Palatino

Marshal

Çin / Shanghai kökenli Marshal 1851'den beri yüksek kalitede piyano üretimi yapmaktadır. Marshal piyanolar ISO9001:2000 sertifikalıdır. Onyıllarca kullanılacak piyanolardır. Kuğu Müzik Marshal Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için MARSHAL

Dijital Piyanolar

Gewa

Almanya'da üretilen Gewa, profesyoneller, kurumlar, müzisyenler ve öğrenciler için mükemmel bir araçtır. Farklı müzik stilleri için e-piyanolar, organlar, teller, korolar, baslar veya sentetik sesler gibi 30'dan fazla farklı ses bulunmaktadır. Kuğu Müzik GEWA Dijital Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için
GEWA Dijital Piyano

Physis

Physis, gelişmiş ve eksiksiz bir dijital piyano olarak tasarlanmıştır. 20 özel mühendis, 3 üniversite ve uluslararası enstitülerin işbirliğiyle 7 yıllık bir araştırmanın ürünüdür. İtalyan Viscount firması tarafından üretilmektedir. Kuğu Müzik PHYSIS Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için  PHYSIS

Galileo

Galileo dijital piyanoları, yenilikçi ses teknolojisi benzersiz bir piyano çalma keyfi yaşatır. İtalyan Viscount firması tarafından üretilmektedir. Galileo, akustik kalbi ile dijital bir piyanodur! Kuğu Müzik GALILEO Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Galileo

Smart Dijital

İtalya'da üretilen Viscount SMART kurumlar, müzisyenler ve öğrenciler için mükemmel bir araçtır. Farklı müzik stilleri için e-piyanolar, organlar, teller, korolar, baslar veya sentetik sesler gibi 30'dan fazla farklı ses bulunmaktadır. Kuğu Müzik SMART Dijital Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için
SMART Dijital Piyano
SMART Dijital 30
shop.kugumuzik.com
Beğendiğiniz ürünleri satın almak için online satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz