Fazioli
Steingraeber Phoenix Piyano

FAZIOLI

Bir mühendis ve müzisyen olan Paolo Fazioli tarafından kurulan Fazioli firması, 1981 yılından itibaren kuyruklu ve konser kuyruklu piyanoları üretmektedir. Her enstrüman, tek tek en usta işçilikle elle işlenen yüksek kalite materyaller ve teknolojiye sahiptir.Fazioli Piyanoyu daha yakından tanımak için:    FAZIOLI

STEINGRAEBER&SÖHNE

… en eski en üst düzey marka
… en otantik en üst düzey marka
… en yenilikçi en üst düzey marka
… en küçük üst düzey marka
… en geleneksel en üst düzey marka
Steingraeber Piyanoyu daha yakından tanımak için:  Steingraeber

August Förster

August Förster, adı her zaman kalite ile anılan, her biri bir özgün sanat eseri gibi ustalıkla tasarlanmış el yapımı piyanolar üretir. Özellikle Rusyada hala Konservatuvarlarda 100 yılı aşkın kullanılan August Förster Piyanoları mevcuttur. Kuğu Müzik August Förster Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür. Detaylar  için AUGUST FÖRSTER

Wilh. Steinberg

Wilh. Steinberg Almaya'nın Eisenberg kentine yakın bir küçük bir kent olan Thuringen'de üretilmektedir. 2 Seviye Kuyruklu ve Konsol piyano üretmektedir.  Kuğu Müzik Wilh. Steinberg Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Wilh. Steinberg

Mason & Hamlin

Amerikan markası olan ve en kaliteli piyanolar sınıfında yer alan MASON&HAMLİN Piyanoları Amerika'da üretilmektedir. Kaliteli konser piyanoları seviyesinde onyıllarca kullanılacak piyanolardır. Kuğu Müzik MASON&HAMLIN Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için MASON&HAMLIN

Gary Pons

Kaliteli ve Lüks Piyano üreticisi Fransız Gary Pons, Plexi ve metal malzeme ile ses kalitesinden ödün vermeden görselliği öne çıkaran Lüks - Luxury sınıfta değerlendirilen piyanolar üretmektedir. Bu piyanolar kulak kadar göze de hitap etmektedir. Kuğu Müzik Gary Pons Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için GARY PONS

Palatino

Palatino bir Amerikan markasıdır. AXL firması tarafından kendi kalitesi ile Çin / Shangai da üretilmektedir. Palatino markası piyano ve yaylı enstrüman üretiminde uzmandır. Palatino her yıl az sayıda yüksek kalitede piyano üretmektedir. Kuğu Müzik Palatino Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Palatino

Marshal

Çin / Shanghai kökenli Marshal 1851'den beri yüksek kalitede piyano üretimi yapmaktadır. Marshal piyanolar ISO9001:2000 sertifikalıdır. Onyıllarca kullanılacak piyanolardır. Kuğu Müzik Marshal Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için MARSHAL
Kingsburg Piyano KF228

Kingsburg

Kingsburg bir özel yapım marka olarakn kendi kalitesi ile Çin/Shangai da üretilmektedir. KINSGBURG her yıl az sayıda yüksek kalitede piyano üretmektedir. Kuğu Müzik Kingsburg Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Kingsburg

Dijital Piyanolar

Gewa

Almanya'da üretilen Gewa, profesyoneller, kurumlar, müzisyenler ve öğrenciler için mükemmel bir araçtır. Farklı müzik stilleri için e-piyanolar, organlar, teller, korolar, baslar veya sentetik sesler gibi 30'dan fazla farklı ses bulunmaktadır. Kuğu Müzik GEWA Dijital Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için
GEWA Dijital Piyano

Physis

Physis, gelişmiş ve eksiksiz bir dijital piyano olarak tasarlanmıştır. 20 özel mühendis, 3 üniversite ve uluslararası enstitülerin işbirliğiyle 7 yıllık bir araştırmanın ürünüdür. İtalyan Viscount firması tarafından üretilmektedir. Kuğu Müzik PHYSIS Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için  PHYSIS

Galileo

Galileo dijital piyanoları, yenilikçi ses teknolojisi benzersiz bir piyano çalma keyfi yaşatır. İtalyan Viscount firması tarafından üretilmektedir. Galileo, akustik kalbi ile dijital bir piyanodur! Kuğu Müzik GALILEO Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için Galileo

Smart Dijital

İtalya'da üretilen Viscount SMART kurumlar, müzisyenler ve öğrenciler için mükemmel bir araçtır. Farklı müzik stilleri için e-piyanolar, organlar, teller, korolar, baslar veya sentetik sesler gibi 30'dan fazla farklı ses bulunmaktadır. Kuğu Müzik SMART Dijital Piyanolarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.
Detaylı incelemek için
SMART Dijital Piyano
SMART Dijital 30
Beğendiğiniz ürünleri satın almak için online satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz
Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?