Piyano Player System

PianoDisc Piano Player System - Kendi çalan Piyano
PianoDisc Piano Player System – Kendi çalan Piyano – Kırmızı Piyano
PianoDisc Piano Player System - Kendi çalan Piyano
PianoDisc Piano Player System – Kendi çalan Piyano

Piano Player Systemler – Kendi çalan Piyano Sistemleri, her piyanoya kurulabilen bir sistemdir. Bu sistemde CD, Ipad, Bilgisayar ile Piyanoyu kontrol ederek çaldırabilirsiniz. Burada Piyano gerçekten tuşları, pedalları hareket ederek çalışır. Sadece bir piyano parçası ise gerçek piyanoyu dinleme zevkine varırsınız. Eğer dinlemek istediğiniz müzik parçası bir oda müziği parçası yada koral – ses parçası ise piyano kendi çalarken diğer enstrümanlar ve sesler özel bir hoparlörden piyanoya eşlik edecektir.

Görünmez Piyanist –  The Insvible Pianist

PIANO PLAYER SYSTEM – KENDİ ÇALAN PİYANO SİSTEMLERİ

PianoDisc’in devrim niteliğindeki iQ, iDevices, Android cihazları, MP3 çalarlar ve diğer müzik çalma cihazları gibi bugünün en yeni müzik çalma teknolojisiyle piyanonuzu kontrol etmenize olanak tanır. PianoDisc’in piyanoyu çaldığı zarif SilentDriveHD ile sistem, fısıltılı ve yumuşak seviyelerde bile güzel, tam anlamıyla piyano performansı sunacaktır ..

Kullanımı kolaydır

IQ, bir PianoDisc oynatıcı sistemini daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde kullanabilmenizi sağlar çünkü bildiğiniz bir şeyden Ipad, Iphone, Bilgisayar, Itouch … çalıştırabilirsiniz. Normalde oynamak, duraklatmak, durdurmak ve hatta ses düzeyini ayarlamak çok kolaydır ve piyano kolayca yanıt verecektir. Neredeyse tüm müzik çalma aygıtlarının iQ ile çalışması, piyanonuzu kontrol etmek için en yeni müzik çalma dişlisini her zaman kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Akıllı ve Görünmez

IQ, piyanonda görünür herhangi bir elektronik monte edilmeden gerçek anlamda görünmez bir sistemin keyfini çıkarabilmenizi sağlar. Ev otomasyon sistemleri ve taşınabilir müzik cihazları gibi iQ da sizi eğlencenin önüne çıkaran akıllı bir sistemdir.

Favori Müzik Çalma

BACH’tan ROCK’a

IQ ile dünyanın en iyi piyanistlerinin oluşturduğu piyano gösterilerinin tadını çıkaracaksınız. Dünyadaki en büyük müzik kütüphanelerinden biriyle, klasik müzikten Rock müziğine kadar her kategorideki başlıklar ve tam anlamıyla binlerce şarkı arasından seçim yapabileceksiniz. PianoDisc’in tüm favorilerinize s

ahip olduğunuzdan emin olacaksınız. IQ, piyanolarınızı DVD oynatıcılar vasıtasıyla bile oynatabilir, böylece piyanistlerin bir PianoVideo aracılığıyla yaşadığınız piyanoyu çalmasını izleyebilirsiniz. Bu heyecan verici DVD’ler Standart veya Yüksek Çözünürlüklü Blu-ray video ve canlı piyano gösterileri sunar. PianoVideos ile müthiş caz, pop ve New Age oyuncuları, klasik virtüozlar, muhteşem enstrümantal gruplar ve harika vokaller tarafından yapılan orijinal performansların keyfini çıkaracaksınız. Ekrandaki parlak görüntüler ve canlı piyano gösterileri ile iQ ve Piyano Videoları evinizin konforunda özel bir konser verecektir.

Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?