PianoDisc QuietTime

Akustik ve Sessiz Piyano

PianoDisc QuietTime, piyanonuzu susturan, günün herhangi bir saatinde piyanoyu kullanma özgürlüğü ve esnekliğini sağlayan ustaca bir sistemdir.

İstediğiniz zaman akustik, ihtiyacınız olduğunda sessiz.

QuietTime’nın piyano susturucusunu, anahtarın çevirilmesiyle devreye sokun, piyano çekiçlerini tellere çarpmadan hemen önce durdurun.

Piyanonuz susturulurken, tuşların altındaki Optik Kayıt Şeridi oluşturduğunuz MIDI verilerini alır ve doğrudan kulaklıklara gönderir.

Görünmez ve göze çarpmayan.

QuietTime’in en gelişmiş optik sensör teknolojisi tuşların altına gizlendiğinden ve tamamen temassız olduğundan, piyanonuzun dokunuşunu veya dokunuşunu etkilemez ve size kesinlikle ödün vermeden sessizce oynama özgürlüğü sunar.

Piyanonuzun potansiyelini serbest bırakın.

QuietTime ProRecord paketi ile sadece kulaklıklarınız arasında sessizce çalabilir ve dahili metronomu kullanamazsınız, piyanoyu bir kayıt stüdyosuna dönüştürebilirsiniz – MIDI çalın ve kaydedin, yankı, koro, dinamik eğriler gibi efektler kullanın, perde ve transpozisyon ve 88 farklı sentezlenmiş sese erişim.ProRecord hakkında daha fazla bilgi edinin

Paketler

ProScan QuietTime Paketi

 1. Optik Sensör Şeridi
 2. Piyano Susturucusu (sessiz ray)
 3. Stereo kulaklık
 4. 256 nota polifoni
 5. 10 mevcut şarkı bankası
 6. Bluetooth kablosuz kontrolü

ProRecord X QuietTime Paketi

 1. Optik Sensör Şeridi
 2. Piyano Susturucusu (sessiz ray)
 3. Stereo kulaklık
 4. 88 farklı ses içeren Ses Modülü
 5. 256 nota polifoni
 6. 10 mevcut şarkı bankası
 7. Yerleşik metronom
 8. Bluetooth ile kontrol
 9. Apple App Store’da mevcut Ücretsiz ProRecord App
QuietTime Nedir?

QuietTime, çekiçlerin etkinleştirildiğinde piyano tellerine çarpmasını engelleyen, piyanonun normal akustik sesini kesen ve tuşların altında bulunan gelişmiş bir optik sensör şeridi içeren bir piyano susturucu içeren bir sistemdir. Bu, kullanıcının bir stereo kulaklık seti aracılığıyla bir dijital piyano veya diğer enstrüman seslerini dinlemesini sağlar.

ProRecord X QuietTime Paketine neler dahildir?

ProRecord X QuietTime Paketi, piyano tuşlarının altına takılan gelişmiş bir optik sensör şeridi, bir çift kulaklık ve 88 farklı dijital ses ve metronom, reverb, koro, dinamik eğriler gibi işlevler içeren küçük bir kontrol kutusu içerir. perde ve aktarma.

ProScan QuietTime Paketine neler dahildir?

ProScan QuietTime Paketi, piyano tuşlarının altına takılan gelişmiş bir optik sensör şeridi, bir çift kulaklık ve Bluetooth bağlantısı yapabilen ve kaydedebilen küçük bir kontrol kutusu içerir.

ProRecord X QuietTime ile kulaklıkları nasıl kullanırım?

Kulaklığınızı ProRecord X kontrol kutusunun önünde bulunan 3,5 mm ses jakına bağlayın.

ProRecord X QuietTime ile kablosuz kulaklık kullanmak bir iOS cihazı ve bir Bluetooth MIDI bağlantısı gerektirir. Kulaklıklarınızı iOS cihazınıza bağlayın ve ardından GarageBand veya iGrand gibi Bluetooth MIDI özellikli bir uygulamayı indirip açın. Uygulamanızın ayarlarında mevcut Bluetooth MIDI bağlantılarını arayın ve “ProRecord” seçeneğini seçin. Bağlandıktan sonra, uygulamanız piyanoda çıkardığınız herhangi bir sesi kulaklıklarınıza vermelidir. Kablosuz kulaklıklar ek gecikme süresi ekleyeceğinden, kablolu kulaklıkların önerildiğini lütfen unutmayın.

ProScan QuietTime ile kulaklıkları nasıl kullanırım?

ProScan QuietTime ile kulaklık kullanmak bir iOS cihazı ve bir Bluetooth MIDI bağlantısı gerektirir. Kulaklıklarınızı iOS cihazınıza bağlayın ve ardından GarageBand veya iGrand gibi Bluetooth MIDI özellikli bir uygulamayı indirip açın. Uygulamanızın ayarlarında mevcut Bluetooth MIDI bağlantılarını arayın ve “ProScan” seçeneğini seçin. Bağlandıktan sonra, uygulamanız piyanoda çıkardığınız herhangi bir sesi kulaklıklarınıza vermelidir. Kablosuz kulaklıklar ek gecikme süresi ekleyeceğinden, kablolu kulaklıkların önerildiğini lütfen unutmayın.

Kumanda kutusunda dahili ses yoksa, ProScan QuietTime sisteminde kulaklıktan sesleri nasıl duyabilirim?

ProScan QuietTime, GarageBand, iGrand Piyano, Korg Modülü, Symphonix Evolution ve daha fazlası gibi MIDI tabanlı uygulamalarda yerleşik olan sesleri kullanmak için Bluetooth MIDI bağlantısını kullanabilir.

QuietTime herhangi bir piyanoya kurulabilir mi?

QuietTime, 88 tuşlu her piyanoya yüklenebilecek şekilde tasarlanmıştır.

QuietTime’ı kendim kurabilir miyim?

Hayır, kurulum sertifikalı bir Piyano Teknisyeni tarafından yapılmalıdır.

QuietTime evime kurulabilir mi?

Evet, QuietTime evinizde veya yetkili bayi atölyesinde bir Piyano Teknisyeni tarafından monte edilebilir.

QuietTime kurulumu piyanonun yapısını veya işlevselliğini tehlikeye atar mı?

Hayır, kurulum piyanoya yapısal bir zarar vermez veya piyanonun dokunuşunu (tuşe hassasiyetini) etkilemez ve cihazın tüm normal işlevleri (örneğin, pedallar, tuşlar vb.) korunur.

QuietTime’da müzik kaydedebilir miyim?

Evet, QuietTime ProRecord X QuietTime paketi ile müzik kaydedebilir. Bununla beraber, kayıt için 10 şarkı bankası var.

Bizimle iletişime geçin

Telefon :  +90 216 455 51 46  (FAKS)
GSM: +90 555 685 58 03       GSM: +90 507 202 64 22 
e-posta: bilgi x kugumuzik.com

Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?