PianoDisc Prodigy

Prodigy nedir?

Prodigy, PianoDisc’in çaba gösterdiği her şeyin doruk noktasıdır – en son teknolojiyle çalışan en iyi piyano çalar, sadece sizin için basit ve düzenli bir deneyime sahip. Hepsi görünmez bir pakette.

Sadelik güzelliği.

Prodigy, PianoDisc’in yenilikçi SilentDrive HD teknolojisini ve iQ’nun Yüksek Çözünürlük yazılımını 1.024’ten fazla ifade düzeyi ile bir kutuda birleştirir. Kablo yok, yaygara yok.

Bağlanmak için daha fazla yol.

Bluetooth, Analog, TOSLINK, MIDI 5 pinli DIN, USB ve Bluetooth MIDI ile Prodigy, piyanoya her zamankinden daha fazla bağlanmanın yollarını sunar.

Yeni nesil için yeni bir uygulama.

Yeni ve geliştirilmiş iOS iQ Player uygulaması, her türden yüzlerce şarkı ile birlikte gelir ve size her zamankinden daha iyi bir oynatım kontrolü ve daha iyi performans kontrolü sunar.

Ücretsiz App Store’da

Güvenli ve güvenli müzik depolama.

Tüm PianoDisc müziğiniz cihazınızda saklanır, bu, müzik akışı veya indirme gecikmesi olmadan anında müzik anlamına gelir. Ve müziğinizin tümü PianoDisc’in çevrimiçi teslimat servisinden alınabildiğinden, iOS cihazlarını değiştirirseniz, bir PianoDisc müşteri hizmetleri temsilcisi mevcut müziğinizi yeni cihaza indirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Duyulur-Görünmez

Prodigy kurulduktan sonra tamamen görünmez – piyanonuzun güzelliğinden uzaklaştıran dikkat dağıtıcı kutular, teller veya kablolar yok. Sadece sen ve müzik.

Potansiyelin Ortaya Çıkması

Prodigy, PianoDisc’in ProRecord veya QuietTime optik kayıt sistemi ile piyanonuzu Midi özellikli bir kayıt stüdyosuna dönüştürerek özel pratik odanıza çevirebilirsiniz.

Bulutun sınırsızlığı

Prodigy resmi iQ uygulamasıyla sınırlı değildir; piyanoyu bir HomePod, Amazon Echo, Android cihaz veya hatta Apple Watch ile kontrol edebilirsiniz!

Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?