• Her şey Müzik

    https://www.herseymuzik.com/

Horngacher

horngacher logo
Horngacher Arp: Asaletin duruşu
Horngacher Arp
Müzik meleklerin dilidir. Thomas Carlyle

Her bir Horngacher arp özenle seçilmiş materyallerin elle işlenmesi ile üretilmektedir. Ve bu üretim dikkatlice uygulanan ve yılların birikimi özel teknikle 800 saat kadar sürebilir. Sadece böyle yüksek kalitede bir üretim bu kadar hatasız bir ses çıkartabilir ve bu birçok ünlü solist ve orkestranın bizim memnun müşterimiz olmasını sağlamaktadır. Biz hem sekil hem de teknik detaylardaki bütün bireysel dilekleri yerine getirmek için çaba harcıyoruz ve aksesuar ve uzman servislerde geniş bir sunum sağlıyoruz

Stili ve görkemli süsleme bütün hornagcher enstrümanlarının ortak özelliğidir ve bu bütün detaylar için üreticilerin sevgisini göstermektedir. Müşterilerin bireysel dilekleri seve seve değerlendirilir.

Horngacher Konser Arp Yapımı dünya çapında kalitesi, alanındaki geniş bilgileri ve detaya dikkati ile ünlüdür. Horngacher arp yapımı on yıllar boyunca topladığı profesyonel deneyimlere gururla bakabilmektedir.

Kişiselleştirilmiş Enstrümanlar

İster göz alan elegantlık, ister güzel süslemeler; Bütün Horngacer enstrümanları son noktasına kadar sevgiyle üretilir. Temel enstrümanlarımızın üzerine kendi dizayn istekleri olan müşterilerimiz isteklerini de gerçekleştirebiliyoruz. Ana sütunu müşterilerimizin isteği ve ahşap tasarımcılarımızın da önerileriyle istenilen şekle getirebiliyoruz. Bunu yaparken enstrümanın ölçüleri ve elimizde olan bilgileri koruyoruz. Olasılıklar için bizimle iletişime geçin.

Kullanıldığı Bazı Ülkeler

Avusturalya
Yunanistan
Güney Kore
Avusturya
Güney Afrika
Belçika
İrlanda
Liechtenstein
Rusya
Tayvan
Çin
İzlanda
Meksika
İskoçya
Çekya
Danimarka
İsrail
Namibya
İsveç
Türkiye
Almanya
İtalya
Yeni Zellanda
İsviçre
Amerika
İngiltere
Japonya
Hollanda
Slovakya
Galler
Finlandiya
Kanada
Kuzey İrlanda
Slovenya
İspanya
Fransa
Kolombiya
Norveç

Aksesuarlar

Bütün arplar tozdan koruması için kadife bir örtü ile gönderilir.
Taşıma için özel yapım ahşap-alüminyum parçalar mevcuttur.
Taban kısmı olan veya olmayan astarlı koruma kılıfları çantasız taşıma için üretilmiştir.
Taban kısmı bu kılıflarda fermuar ile ayrılabilir.
Farklı renklerde Kadife Arp Kılıfları
Astarlı Arp Kılıfları
Astarlı ve Taban Kısımlı Arp Kılıfları
Astarlı Ana Sütün Koruyucu
Arp için Taşıma Arabaları
Ahşap Akort Aleti
Akort Aleti Çantası
Küçük Akort Aletleri
Kelepçelenebilecek Mikrofonlar
Farklı Üreticilerden Arp Telleri
Teknik Özellikler ve Artılarımız

Ses Sistemi

1999’dan bu yana Arpçılar ve Ses teknisyenleriyle geliştirilmiş yeni bir Ses Sistemi sunuyoruz. Bu Ses Sistemi Arpın birçok farklı ortam ve koşulda çalınmasına olanak sağlıyor. Çeşitli tel pinleri ve bunların özenle bulunmuş yerleri doğal Arp sesinin bozulmadan güçlenmesini sağlıyor. Bunula birlikte sunulan Efekt Aletleri ile çok geniş bir spektrumda farklı sesler elde edilebiliyor. Ses Sisteminin daha sonradan takılması bütün Horngacher ve Obermayer Arpı için mümkün.

Süspansiyon Mekanizması

Nicanor Zabaleta’nın isteği üzerine bu özel Süspansiyon Mekanizması üretilmiştir. Sürekli gelişim sayesinde mekanizmanın fonksiyonu optimize edilmiştir. Teknik olarak oldukça meşakkatli bu özel mekanizma sekizinci pedal ile çelik telleri yumuşatmaya yarıyor. Keçe kaplı bir pirinç tabaka pedalın hareketiyle birlikte tellere doğru hareket ederek sesi yumuşatıyor. Sekizinci pedal H-Pedalının yanında diğer pedallara mesafesi ayarlanmış bir noktada bulunmaktadır.


Sohbete Başla...
Nasıl yardımcı olabiliriz.
Kuğu Müzik
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?